Проф. Черкавскі  є фахівцем  із інформаційних технологій в освіті, й залюбки проведе тренінг для викладачів/студентів Львівського Університету.
Бетул провела низку семінарів, лекцій з упровадження інформаційно-комунікативних технологій в освіту у Київській політехніці у рамках проекту «Integrating Emerging Information and Communication Technologies into Online Learning for Students and Instructors».

Нині зусилля проф. Черкаські зосереджені на створенні мережі STEAM  (Science, Technology, Engineering, Art , and Mathematics) Network, яка б об’єднала українські й американські ун-ти задля вивчення й застосування інформаційно-комунікативних технологій у викладанні, навчанні й дослідницькій праці.

Подія відбудеться 12-го червня у вівторок о 14:00 в ауд. 117 Головного корпусу Університету поруч з книгарнею.