13 вересня 2019 року о 10.30 на факультеті міжнародних відносин Львівського національного університету імені Івана Франка розпочинає роботу І Міжнародний експертний форум: «Україна-Європа: між політичними деклараціями та експертними оцінками». Форум організований та проводиться Координаційним центром міжнародного діалогу Україна-ЄС спільно із Центром міжнародної безпеки та партнерства під патронатом Міністерства закордонних справ України.

Непередбачуваність процесів у сучасному міжнародному середовищі, надмірна кількість популістських заяв та політичних декларацій диктують гостру потребу у фаховому підході до формування та прийняття зовнішньополітичних рішень.

Форум покликаний визначити ефективність співпраці експертних центрів та політичного керівництва держав у світлі імплементації експертного знання у політичні декларації та рішення.

В ході роботи Форуму розглядатимуться питання:

• Політична експертиза у сучасних міжнародних відносинах: від теорії до практики – методологія та методика експертного аналізу;
  • Національні механізми формування та використання експертних оцінок у прийнятті зовнішньополітичних рішень;
  • Експертні системи у формуванні регіональної безпекової політики.

Участь у форумі братимуть експерти з України, Польщі, Словаччини та Угорщини. Під час пленарного засідання та дискусійних панелей виступатимуть:

• Борис Тарасюк – міністр закордонних справ України (1998-2000, 2005-2006)
  • Богдан Гуральчик – професор Варшавського університету, директор Центру європейських досліджень;
  • Растіслав Качер – Надзвичайний і Повноважний Посол, президент безпекового центру GLOBSEC;
  • Сандор Аккерман – аналітик Інституту міжнародних відносин та торгівлі Угорщини;
  • Євген Магда – кандидат політичних наук, доцент Видавничо-поліграфічного інституту НТУУ КПІ імені Ігоря Сікорського;
  • Сергій Федуняк – доктор політичних наук, професор, Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича, професор кафедри міжнародних відносин факультету історії, політології та міжнародних відносин;
  • Юрій Теміров – кандидат історичних наук, доцент, декан факультету історії та міжнародних відносин Донецького національного університету імені Василя Стуса
  • Професорсько-викладацький склад факультету міжнародних відносин ЛНУ ім. Івана Франка.

Детальніше з програмою форуму можна ознайомитися за посиланням.

Вхід вільний