ІІ Міжнародний воркшоп аспірантів країн Центральної та Південно-Східної Європи «Економіка, менеджмент та фінанси»

19 вересня 2019 року у Львівському національному університеті імені Івана Франка відбувся Міжнародний воркшоп аспірантів «Економіка, менеджмент та фінанси», організований Мережею університетів Центральної та Південно-Східної Європи, які готують докторів філософії з економіки, та Науковим товариством студентів, аспірантів і молодих вчених Університету.

У роботі воркшопу взяли участь представники України, Словенії, Польщі, Румунії, Угорщини, Австрії, Болгарії та Словаччини. Захід став другим у запланованій серії, після воркшопу у місті Варна (Болгарія) у вересні 2018 року.

З вітальним словом до присутніх звернувся начальник Науково-дослідної частини Університету Юрій Плевачук, який підкреслив важливість кооперації Університету з провідними дослідними установами країн Європейського Союзу через Мережу CESEENET, що дозволило організувати воркшоп для аспірантів понад 8 країн Європи.

Координатор Мережі, професор Віденського університету Джозеф Віндспергер наголосив на необхідності поглиблення співпраці між учасниками Мережі, що дозволило б підвищувати якість та узгодженість докторантських програм з економіки і забезпечило би сталу мобільність докторантів в рамках Мережі.

Доповідачі-аспіранти представили свої наукові дослідження у всіх областях економічної науки, запропонували інноваційні підходи щодо вирішення актуальних питань функціонування господарських систем країн Європейського Союзу та країн-партнерів, зокрема України. Під час воркшопу  відбувалися онлайн-трансляції наукових доробків аспірантів, які брали участь дистанційно.

Плідна робота та дискусії учасників воркшопу дозволила напрацювати науково обґрунтовану систему вирішення актуальних питань розвитку економіки країн та представити дорожню карту публікації результатів досліджень аспірантів у провідних наукових журналах світу, підкреслила актуальність зустрічей такого формату для подальшої співпраці учасників Мережі.

Світлини: Дарини Штангрет Більше фото