Інформація щодо індексації стипендії студентів та аспірантів Університету

Згідно з п.9 «Прикінцевих положень» Закону України «Про Державний бюджет на 2015 рік» № 80-VІІІ від 28 грудня 2014 року індексація грошових доходів населення здійснюється в межах фінансових ресурсів бюджетів усіх рівнів, бюджету Пенсійного фонду України та бюджетів інших фондів загальнообов’язкового державного соціального страхування на 2015 рік. «Відтак, нарахування та виплата стипендій, а також їхня індексація здійснюється в межах кошторисних призначень Університету на 2015 рік, доведених і затверджених Міністерством освіти та науки України. Оскільки індексація грошових доходів населення щомісячно зростає, а призначення коштів на виплату стипендії та її індексації не забезпечує повного обсягу виплат, у травні 2015 року індексація стипендії студентів, аспірантів Університету та студентів коледжів буде нарахована у розмірі 35%», – пояснила начальник планово-фінансового відділу Світлана Сас.

Відповідне рішення одноголосно було схвалено на засіданні Ректорату 18 травня 2015 року (протокол № 36).