Інформація щодо підвищення посадових окладів працівників Університету та нарахування індексації у грудні 2015 року

Відповідно до листа Міністерства соціальної політики України від 16.12.2015 р. N19113/0/14-15/13 щодо застосування постанови Кабінету Міністрів України від 9 грудня 2015 року N 1013 «Про упорядкування структури заробітної плати, особливості проведення індексації та внесення змін до деяких нормативно-правових актів» з 1 грудня 2015 року посадові оклади працівників Університету підвищено на 10%.

Міністерство соціальної політики звертається до керівників ВНЗ з проханням у межах видатків на оплату праці, затверджених у кошторисах, переглянути розмір надбавок, доплат, премій, спрямувавши на зазначені цілі всі виплати, пов’язані з індексацією, з тим, щоб підвищення всіх складових заробітної плати в сумарному виразі для кожного працівника перевищило величину індексації, що мала бути виплачена йому в грудні 2015 року.

«Звертаємо увагу, що згідно з пунктом 4 постанови керівники установ, закладів, організацій окремих галузей бюджетної сфери та органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, прокуратури та інших органів мають забезпечити внесення змін до штатного розпису установ, закладів та організацій, відповідних органів з урахуванням нових розмірів посадових окладів (тарифних ставок, ставок заробітної плати) з 1 грудня 2015 року», – йдеться в листі.