Інтернет-діалог з абітурієнтами продовжується

Учні загальноосвітніх закладів Львівської і Тернопільської областей під час Інтернет-діалогу з представниками Львівського національного університету імені Івана Франка 17 листопада 2015 року наголосили на потребі продовження фахових консультацій з питань вступної кампанії, які тепер проходять у форматі «сучасного, ефективного, швидкого і доступного» спілкування.

Представивши мультимедійну презентацію про навчальні підрозділи Університету, учасники відеоконференції, зокрема в.о.декана факультету культури і мистецтв Роман Крохмальний, декан біологічного факультету Ігор Хамар, в.о. декана факультету міжнародних відносин Ігор Бик, заступник директора ІПОДП Юрій Корчак, заступник декана факультету журналістики Ярослав Табінський, розповіли учням про переваги навчання на різних факультетах, зосередили увагу на проблемних питаннях вступної кампанії 2015 року й окреслили важливі риси майбутніх Правил прийому до ВНЗ.

В Інтернет-діалозі  взяли участь учні випускних класів Бучацького ліцею (Тернопільська область), Підгородецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Сколівської районної ради Львівської області і Червоноградського навчально-виховного комплексу №13 Червоноградської міської ради Львівської області.

Нагадаємо, що віртуальні зустрічі з майбутніми абітурієнтами відбуваються щотижня на факультеті культури та мистецтв.

Світлини: Христини Станкевич Більше фото