Інтернет-зустріч з абітурієнтами на факультеті культури та мистецтв

11 березня 2015 року відбулась Інтернет-зустріч з учнями Шевченківської спеціалізованої загальноосвітньої школи-інтернату з поглибленим вивченням предметів гуманітарно-естетичного профілю Черкаської обласної ради. В.о. декана факультету культури та мистецтв, доцент Роман Крохмальний представив мультимедійну презентацію про минуле й сучасне Університету, про особливості вступу та навчання на факультеті культури та мистецтв.

Відповідальний секретар Приймальної комісії  Богдан Стельмахович закцентував увагу учнів на правилах прийому до Університету й особливостях вступної кампанії – 2015, розповівши про головні аспекти її перебігу.

Про специфіку вступних випробувань, навчання студентів факультету культури та мистецтв і працевлаштування випускників Університету розповіли: завідувач кафедри театрознавства та акторської майстерності, професор Богдан Козак; завідувач кафедри музичного мистецтва, професор Ельвіра Тайнель; в.о. завідувача кафедри бібліотекознавства і бібліографії Наталія Демчук; доцент  кафедри режисури та хореографії Олег Петрик.

Представники Львівського національного університету імені Івана Франка охоче відповіли на всі запитання учнів Шевченківської школи.   Наприкінці учасники діалогу домовилися про наступні Інтернет-зустрічі.