Італійська мова як мова міжнаціонального спілкування

7 жовтня 2019 року студенти факультету міжнародних відносин ЛНУ ім. Івана Франка мали можливість поспілкуватися із тележурналістом, співробітником Інституту політичних наук і міжнародних відносин Яґелонського університету у Кракові (Польща), доктором Мацеєм Міжеєвські.

Темою для дискусії доктор Міжеєвські обрав особливості політичної комунікації під час парламентських виборів на прикладі Польщі та Італії, зосередивши увагу на засобах сучасних мас-медіа у формуванні електоральних преференцій та поглядів виборців.

Мовою спілкування під час цієї зустрічі стала італійська, оскільки пан Міжеєвські вільно володіє нею, а студенти вивчають італійську мову як обов’язкову дисципліну. Студенти не лише слухали, але й брали участь в обговоренні, ставили багато запитань, демонструючи високий рівень підготовки з італійської мови.