Керівники ЛНУ ім. Івана Франка і Національної академії державного управління при Президентові України обговорили перспективи академічної співпраці

19 травня 2017 року Ректор Львівського національного університету імені Івана Франка, професор Володимир Мельник зустрівся із Президентом Національної академії державного управління при Президентові України Василем Куйбідою. Під час зустрічі керівники навчальних закладів обговорили перспективи налагодження активної співпраці між установами.

Зокрема, Володимир Мельник зазначив, що Львівський університет завжди відкритий для співпраці, спрямованої на покращення освітнього процесу в Україні. За словами Володимира Петровича, зараз надзвичайно важливо розвивати внутрішню мобільність студентів і налагоджувати обмін досвідом між науковцями провідних навчальних закладів України.

Василь Куйбіда зазначив, що комунікація між академічними установами є надзвичайно важливою для покращення якості підготовки фахівців в Україні і висловив переконання, що співпраця між Львівським національним університетом імені Івана Франка і Національною академією державного управління при Президентові України активно поглиблюватиметься.