Керівництво «Кредобанку» відзначило найкращі студентські есеї

У рамках відзначення 25-річчя діяльності «Кредобанку» за сприяння Первинної профспілкової організації студентів  Львівського національного університету імені Івана Франка з 12 по 15 травня 2015 року були організовані майстер-класи від фахівців банківської справи та кращих представників ПАТ «Кредобанку». Після проведених акцій «Кредобанк» оголосив для студентів конкурс есеїв. 17 червня 2015 року у Дзеркальній залі Університету відбулось урочисте нагородження студентів, чиї роботи визнано найкращими.

Подякував студентам за тепле спілкування, безцінний досвід отриманий під час проведення майстер-класів і критичні зауваження в есеях прес-секретар ПАТ «Кредобанк» Віктор Гальчинський. Директор Департаменту планування і контролінгу Антон Кіркачм зауважив, що «для банку, як і для успішного бізнесу загалом, важливі думки, пропозиції та критика зі сторони клієнтів. Критичні зауваження, які студенти висловили у своїх роботах, є для нас цінною і важливою інформацією, що дозволить нам вдосконалити роботу ПАТ «Кредобанк».

«Ви живете в цікавий час – час студентства. Це період, коли вас оцінюють, але вже завтра ви даватимете власну оцінку іншим. Сьогодні хочу подякувати вам, дорогі студенти, за критичний погляд і висловлені зауваження, які ви дуже вдало представили у своїх роботах», – сказав виконавчий директор напрямку карткового та електронного бізнесу Марцін Мазурек.

За підсумками результатів конкурсу есеїв І місце посів Володимир Стецишин. Нагороду за ІІ місце отримала Олена Баран. Цінні подарунки від «Кредобанку» за найкраще студентське есе вручив переможцям заступник Голови Правління ПАТ «Кредобанк» Дам’ян Раґан.

11 студентів Університету, які брали участь у майстер-класах і підготували есе, також отримали заохочувальні подарунки від представників «Кредобанку».

Нагадаємо, майстер-класи стосувались різнопланових питань у сферах економіки, маркетингу, PR-менеджменту. Так, директор департаменту маркетингових комунікацій Ярина Зозуля-Курик провела майстер-клас на тему: «Маркетинг. Чи варто бути емоційним. Маркетинг мікс». Антон Кіркач, директор департаменту планування і контролінгу розповів про Інтернет-банкінг. Ознайомив студентів із актуальною інформацією щодо економіки трансформації виконавчий директор напрямку карткового та електронного бізнесу Марцін Мазурек. Прес-секретар ПАТ «Кредобанк» Віктор Гальчинський провів майстер-клас на тему «PR для сучасного бізнесу».

На завершення заходу голова Первинної профспілкової організації студентів Львівського національного університету імені Івана Франка Андрій Білинський подякував  студентам, представникам «Кредобанку» та адміністрації Університету за спільну роботу та підтримку: «Ми дякуємо кожному, хто відвідував цікаві майстер-класи та висловлював свої думки щодо розвитку банку. Сподіваємось, що наша співпраця з «Кредобанком» продовжуватиметься й надалі».