«Класика у бібліотеці»

15 липня 2017 року в рамках фестивалю «Ніч у Львові» та за сприяння проекту «Культурне місто» у найдавнішій книгозбірні України відбувся концерт «Класика в бібліотеці». Перед початком концертної програми для гостей університетської бібліотеки провели екскурсію.

Свято ж музики розпочалось зі вступного слова директора Наукової бібліотеки ЛНУ ім. Івана Франка Василя Кметя, який розповів гостям книгозбірні про музичні колекції, що зберігаються у її фондах. Усі ці раритети відвідувачі бібліотеки мали нагоду побачити на слайдах, а також у вітринах читального залу, у яких було експоновано книжково-документальну виставку видатного композитора і маестро цитри Євгена Купчинського. Також Василь Кметь ознайомив присутніх із мистецькими проектами та дослідженнями, які здійснюються на базі музичних колекцій книгозбірні.

Музичний вечір продовжив виступ квартету «Фаготіссімо». Перед шанувальниками вишуканого мистецтва виступили артисти Львівської філармонії: Андрій Ткачук, Богдан Гриньків, Андрій Будай та Аліна Сапункова. Музиканти виконали композиції «Соната № 2» Даніеля Спіра, «Небеса говорять» Георга Генделя, «Лібертанго» Астора П’яццоли, «Канон» Джованні Габрієлі та інші, демонструючи свою віртуозність та унікальні можливості фагота у виконанні як барокової музики, так і джазу.

Отож мелодія книги триває, а найдавніша бібліотека України й надалі готова творити ідентичність культурного міста.

Більше фото