КНУ ім. Тараса Шевченка та ЛНУ ім. Івана Франка – найпопулярніші заклади вищої освіти України

22 липня 2019 року завершився прийом заяв від абітурієнтів, які вступають у заклади вищої світи України на основі повної загальної середньої освіти. Уже традиційно за кількістю поданих абітурієнтами заяв Львівський національний університет імені Івана Франка є одним із лідерів серед закладів вищої освіти України.

Цьогоріч випускники українських шкіл, охочі навчатися на одному із факультетів Львівського університету, подали понад 36 тисяч заяв. А відтак, Львівський університет посів друге місце у рейтингу найпопулярніших закладів вищої освіти України. Згідно із даними Міністерства освіти і науки України, лідером за кількістю поданих заяв є Київський національний університет імені Тараса Шевченка.

Повністю перелік найпопулярніших ЗВО України виглядає так:

1. Київський національний університет імені Тараса Шевченка – 41 412 заяв;
  2. Львівський національний університет імені Івана Франка – 36 078 заяв;
  3. НТУУ «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» – 35 242 заяви;
  4. НУ «Львівська політехніка» – 29 939 заяв;
  5. Київський національний торговельно-економічний університет – 24 233 заяви;
  6. Національний авіаційний університет – 22 324 заяви;
  7. Харківський національний університет імені В.Н. Каразіна – 19 379 заяв;
  8. Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана – 18 686 заяв;
  9. Київський університет імені Бориса Грінченка – 14 925 заяв;
  10. Дніпровський національний університет імені Олеся Гончара – 14 672 заяви.

Варто відзначити, що під час формування переліку заяви зі статусами «Скасовано (з втратою пріоритетності)», «Відмова», «Скасовано закладом освіти» не враховувалися.

Нагадаємо, розпочався прийом документів 10 липня 2019 року. Оприлюднення рейтингових списків відбудеться не пізніше 26 липня. Вступники, яких рекомендуватимуть  на бюджетну форму навчання, повинні будуть принести оригінали документів для вступу на бюджетні місця до 31 липня. Абітурієнти, котрих рекомендуватимуть на платну форму навчання, повинні будуть подати відповідні документи до 5 серпня.