Команда Львівського університету – серед найкращих на Чемпіонаті світу зі спортивного програмування

За підсумками Чемпіонату світу зі спортивного програмування серед студентів  «ACM ICPC-2018» команда Львівського національного університету імені Івана Франка посіла 14 місце в рейтинговій таблиці, продемонструвавши чудові знання і швидкість у вирішенні задач.

Цьогоріч фінал Чемпіонату світу відбувся у столиці Китаю Пекіні. Участь у змаганнях взяли 140 команд провідних вищих навчальних закладів з 51 країни нашої планети.

За умовами конкурсу, кожна команда могла використовувати лише один комп’ютер, який не мав підключення до мережі Інтернет. Тому, окрім знання алгоритмів, вміння логічно мислити і знаходити нестандартні підходи до вирішення завдань, учасники повинні були продемонструвати навички командної роботи в умовах жорстких часових рамок. Студенти Львівського університету успішно впоралися із цими завданнями, розв’язавши 6 з 11 задач. А відтак, наша команда випередила такі імениті у світі університети, як Оксфорд, Кембридж та багато інших. Повністю з рейтинговою таблицею можна ознайомитися на сайті змагань.

До складу команди Львівського університету увійшли Андрій Макар, Тарас Чайка та Михайло Пилип. Тренери команди – Віталій Герасимів та Василь Білецький.

Щиро вітаємо студентів та їхніх тренерів з чудовим виступом і бажаємо їм нових перемог!