Команда студентів економічного факультету – серед переможців Всеукраїнського змагання «Монетарна політика: виклик Національного банку України університетам»

Нещодавно у Національному банку України відбувся фінал Всеукраїнського студентського змагання «Монетарна політика: виклик Національного банку України університетам» (NBU University Challenge).

Зусилля НБУ були спрямовані на наближення студентської молоді до практичної роботи комітету монетарної політики Національного банку та процесу встановлення облікової ставки, надання можливості на практиці закріпити здобуті в університеті теоретичні навчання.

Серед 42 команд-учасниць змагання 3 команди було відібрано до представлення напрацювань перед шановним журі у Києві – це команда Інституту банківських технологій та бізнесу Університету банківської справи, команда Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана та команда економічного факультету Львівського національного університету імені Івана Франка.

За результатами змагання команда економічного факультету Львівського університету посіла друге місце. Представники Національного банку України були приємно вражені високим рівнем проведених досліджень і запрошували студентську молодь до стажувань та подальшої співпраці.

Щиро радіємо за досягнення команди студентів економічного факультету: Софії Каліщук (ЕккМ-51с), Романа Бойка (ЕккМ-61с), Василя Радика (Екф-31с), Анастасії Ракової (ЕккМ-61с) і Ренати Цікалової (Екк-51с); та вітаємо наставників: Ларису Зомчак (к.е.н., доцент кафедри економічної кібернетики) та Наталію Пайтру (к.е.н.,  доцент кафедри фінансів, грошового обігу і кредиту) з чудовими результатами праці.