Команди Львівського університету тріумфували на Міжнародній студентській олімпіаді з програмування «KPI-OPEN 2018»

Відразу дві команди Львівського національного університету імені Івана Франка блискуче виступили на Тринадцятій відкритій міжнародній студентській олімпіаді з програмування імені С. О. Лебедєва та В. М. Глушкова «KPI-OPEN 2018». З-поміж найкращих українських та іноземних студентських команд із програмування команда «LNU AlgoPenguins» посіла абсолютне перше місце. Студенти Львівського університету, об’єднані у команду «LNU Unhard», – на другій позиції, розділивши її з колегами із Київського національного університету ім. Тараса Шевченка.

До складу команди-переможниці «LNU AlgoPenguins» увійшли Віталій Герасимів, Андрій Макар та Володимир Радюк. Молода й амбітна команда «LNU Unhard» згуртувала студентів факультету прикладної математики та інформатики Богдана Пастущака, Данила Мочернюка і Максима Щербу. Тренером обох команд є Віталій Герасимів.

Цьогоріч учасники олімпіади мали успішно вирішити шістнадцять задач – по вісім у першому і другому турі. Як зазначають організатори, олімпіадні завдання – завжди дуже непрості, та цього року вони були особливо складними. Змагання тривали упродовж трьох днів і завершилися 6 липня 2018 року визначенням і нагородженням переможців у Залі Вченої ради Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського».

«KPI-OPEN» – одне з найбільших очних змагань із програмування у світі. Проводиться олімпіада за оригінальними правилами, гармонізованими із міжнародними.

Як зазначають організатори, за попередні роки ця олімпіада стала однією з головних подій для студентів, які здобувають програмістський фах в університетах України та країн Східної Європи. Але не лише для них, а й для багатьох IT-компаній, які під час її проведення отримують чудову нагоду знайти перспективних працівників серед зацікавлених майбутньою професією студентів. Популярність «KPI-OPEN» постійно зростає – про це свідчить розширення географії та кількості учасників олімпіади. За всі попередні роки участь у «KPI-OPEN» брали 860 команд, 3500 студентів із 165 закладів вищої освіти 15 країн світу. Цього року на її старт вийшли представники Естонії, Китаю, Литви, Польщі, Росії, Румунії, Угорщини та, звісно, України.

Щиро вітаємо студентів Львівського національного університету імені Івана Франка і бажаємо їм нових перемог на шляху професійного зростання!