Команди студентів факультету прикладної математики та інформатики вибороли «срібло» на ХІ відкритій міжнародній студентській олімпіаді з програмування KPI-OPEN 2016

Упродовж 4-9 липня 2016 року Національний технічний університет «Київський політехнічний інститут» відбулась найбільша в Україні та одна з наймасштабніших у світі очних студентських олімпіад із програмування – ХІ відкрита Міжнародна студентська олімпіада з програмування імені С.О. Лебедєва та В.М. Глушкова KPI-OPEN 2016.

В олімпіаді взяли участь 107 команд із 11 країн світу, які репрезентували 30 міст і 53 вищі навчальні заклади.

Львівський національний університет імені Івана Франка цьогоріч представляли дві команди студентів факультету прикладної математики та інформатики під керівництвом тренера, викладача кафедри прикладної математики Василя Білецького.

Зазначимо, що до складу команди LNU Penguins  увійшли Віталій Герасимів, Роман Білий, Тарас Чайка, а до LNU Clouds – Тарас Савіцький, Андрій Макар і Володимир Радюк.

За підсумками змагань переможцями ХІ відкритої міжнародної студентської олімпіади з програмування імені С. О. Лебедєва та В. М. Глушкова KPI-OPEN 2016 стали:

1 місце – команда Moscow IPT Jinotega (Московський фiзико-технiчний інститут)

2 місце – команди LNU Penguins (Львівський національний університет імені Івана Франка) та LNU Clouds (Львівський національний університет імені Івана Франка)

3 місце – команди KNU knu (Київський національний університет імені Тараса Шевченка), namedTeam (Тартуський університет) и UWr Vegetables (Вроцлавський університет).

Додамо, що команда LNU Penguins (Віталій Герасимів, Роман Білий, Тарас Савіцький) є багаторазовим чемпіоном Світу із спортивного програмування. Так, цьогоріч вона виборола «бронзу» у фінальних змаганнях першості Світу АСМ ICPC, що відбулися в Таїланді.

Вітаємо учасників команд LNU Penguins і LNU Clouds – студентів факультету прикладної математики та інформатики – і їхнього тренера Василя Білецького з високими професійними здобутками та бажаємо їм успіху в досягненні цілей і нових великих перемог!

Світлини: організаторів олімпіади KPI-OPEN Більше фото