З 8 лютого 2017 року у Львівському національному університеті ім. І. Франка триває Конкурс “Твій Університет у Вікі” на найбільшу кількість статей про Університет опублікованих у вільному енциклопедичному Інтернет-ресурсі – Вікіпедії.

Конкурс “Твій Університет у Вікі” передбачає написання статей про ЛНУ ім. І. Франка в україномовному розділі Вікіпедії. Переможці конкурсу отримують цінні призи.

Вимоги до учасників:

• Взяти участь у конкурсі можуть студенти, аспіранти та працівники ЛНУ ім. І. Франка.
  • Учасники не мають права редагувати конкурсні статті інших учасників, лише у випадку виявлення фактографічних чи інших помилок. Порушники цього правила можуть бути дискваліфіковані журі конкурсу.
  • У разі виявлення серйозних порушень правил Вікіпедії (зокрема, щодо вандалізму або порушення авторських прав) учасники можуть бути дискваліфіковані журі конкурсу.

Розклад

• Конкурсний період: 8 лютого — 30 вересня 2017 року (включно);
  • Підрахунок та визначення переможців – 1-8 жовтня 2017 року
  • Оголошення результатів та нагородження переможців — 11 жовтня 2017 року з нагоди Дня Університету.
  • Переможців конкурсу визначають у трьох категоріях: індивідуальна, колективна – колектив кафедри та колектив факультету.

Вимоги до статей:

• тематика статей повинна охоплювати історію університету, факультету, кафедри, підрозділу, статтю про особистість, котра пов’язана з Львівським університетом, а також Університет у суспільно-політичному та культурному житті;
  • статті мають бути розміром не менше 3500 байтів;
  • статті мають бути започаткованими конкурсантами у Вікіпедії протягом конкурсного періоду (8 лютого — 30 вересня 2017 року);
  • статті не повинні містити жодних ознак автоперекладу (машинного перекладу);
  • статті мають містити текст, сформований власне конкурсантом, і не порушувати авторські права;
  • текст статей має супроводжуватись візуальним оформлення та містити посилання на використанні джерела

Учасники які раніше не писали статті у Вікі і не мають зареєстрованих акаунтів, повинні зареєструватися на сайті Вікіпедії https://uk.wikipedia.org/…/%D0%A1%D0%BF%D0%B5%D1%86%D1%96%D… та при необхідності скористатись шпаргалкою, яка допоможе правильно оформити статтю https://commons.wikimedia.org/wiki/File:Cheatsheet-uk.pdf
До кінця конкурсного періоду (до 30 вересня 2017 року) статтю можна поліпшувати та редагувати.

Якщо у Вас виникли питання пишіть на адресу disifnul@gmail.com