Економічний факультет Львівського національного університету імені Івана Франка, Львівська міська рада, Національна туристична організація в рамках Проекту «ECO LIFE: життя у стилі еко» оголошують про початок реєстрації на Конкурс візуальної реклами у форматі еко-плакату. Участь у конкурсі може брати молодь віком від 10 до 21 року.

Організатори запрошують творчих, талановитих молодих людей проявити креативність у створенні еко-реклами з метою поширення еко-трендів у суспільстві.

До Конкурсу приймають роботи на тему: «ECO LIFE: життя у стилі еко» (формат плакатів А2, А3). Візуалізація робіт має бути авторською ідеєю і не містити елементів плагіату. Організаторами визначено такі техніки виконання робіт як графіка, малярство, колаж та комп’ютерна графіка.

Роботи оцінюватимуться за такими критеріями: ідея, креативність, слоган, техніка виконання, повнота розкриття теми.

Роботи приймаються до 27.01.2019 року за адресою: м. Львів, просп. Свободи, 18 (економічний факультет), кімн. 210 або на e-mail: konkurs.lnu@gmail.com.

Кількість поданих до Конкурсу робіт одного автора не обмежена.

Переможці Конкурсу будуть нагороджені цінними призами, а їхні роботи будуть розміщені як соціальна реклама.

Лінк для реєстрації: https://goo.gl/forms/ne2dOXGryCg3dIel2