Круглий стіл із питань організації проектної роботи в музейному просторі

З ініціативи кафедри загальної та соціальної педагогіки в Музеї історії Львівського національного університету імені Івана Франка 20 травня 2016 року відбулося засідання круглого столу на тему: «Організація проектної роботи у просторі музею». Предметом обговорення було застосування проектної роботи у музейному просторі з учнями загальноосвітньої школи та студентами.

Під час заходу учасники закцентували увагу на методичних аспектах застосування музейно-педагогічних проектів у роботі з учнівською та студентською молоддю (доцент кафедри загальної та соціальної педагогіки ЛНУ ім. Івана Франка Олексій Караманов), громадянознавчому потенціалі проектної діяльності у сфері культурної спадщини (завідувач кафедри історії України та етнокомунікації НУ «Львівська Політехніка», професор Поліна Вербицька), особливостях проведення музейних уроків на експозиції (молодший науковий співробітник Національного музею у Львові ім. А. Шептицького відділу «Українське мистецтво ХХ ст.» Людмила Співак, завідувач Музею історії Львівського університету Юрій Гудима та старший науковий співробітник відділу зброї Львівського історичного музею «Музей-Арсенал», доцент Андрій Прокіп).

У дискусії активну участь взяли директор Педагогічного коледжу ЛНУ ім. Івана Франка Оксана Сурмач; заслужений учитель України, вчитель-методист ЗСШ № 50 м. Львова Ірина Ласкій; методист НМЦО м. Львова Олександра Гурин; асистент кафедри теорії та історії культури ЛНУ ім. Івана Франка Тетяна Власевич.

У ході роботи «круглого столу» було наголошено на особливостях реалізації музейно-педагогічних проектів; змісті, завданнях і характері проектної роботи в музеї з учнівською та студентською молоддю; питаннях актуалізації культурної спадщини засобами музейної педагогіки й перспективах застосування проектної роботи у процесі викладання психолого-педагогічних, історичних  і мистецьких дисциплін.

Світлини: Олексія Караманова та Юрія Гудими Більше фото