1 червня 2017 року відділ сприяння працевлаштуванню студентів та випускників Львівського національного університету імені Івана Франка  та ГО «Молода Дипломатія» спільно з Офісом реформ у Львівському регіональному відділенні Асоціації міст України організовують круглий стіл «Об’єднана територіальна громада – новий працедавець на ринку праці».

На заході будуть обговорюватися питання щодо працевлаштування студентів та випускників Університету на базі Об’єднаних територіальних громад, проблематика забезпечення кадрами новостворених органів місцевого самоврядування, підготовка персоналу до виконання нових завдань та його подальшим професійним розвитком.

Круглий стіл організовується за сприяння Первинного профспілкового комітету студентів та   Студентського уряду Львівського національного університету імені Івана Франка представники яких також будуть брати участь у обговоренні.  

Децентралізація влади, яку у 2015 році розпочали впроваджувати в Україні, передбачає утворення на місцевому рівні базових ланок місцевого самоврядування — об’єднаних територіальних громад сіл, селищ та міст.

Об’єднана територіальна громада (ОТГ) — це базова ланка місцевого самоврядування в Україні. Вона має представницький орган — місцеву раду та виконавчі органи ради, які мають повноваження розпоряджатися основними місцевими ресурсами — фінансами, землею, нерухомістю, управляти усіма базовими ланками місцевого життя — освіта, первинна медицина, соціальний захист, житлово-комунальне господарство, впливати на місцевий економічний розвиток.

Більшість громад готові залучати на роботу молодих спеціалістів, які мають знання, що відповідають сучасному станові розвитку України, активних, з новими ідеями та готовими змінювати країну на місцях —  у громадах. Потреба існує практично по всіх напрямках: право, фінанси, місцевий економічний розвиток, залучення інвестицій та супровід розвиткових проектів, інженерні спеціальності, управління в культурі та освіті, архітектура та земельні відносини.

Переваги роботи у місцевому самоврядуванні в об’єднаних громадах:

  • Робота за місцем проживання
  • Офіційне працевлаштування (соціальний пакет — відпустки, виплати, пов’язані з відпустками, лікарняними, грошові соціальні виплати)
  • Можливість кар’єрного росту
  • Можливість безкоштовного підвищення кваліфікації (тренінги, семінари, стажування та обмін досвідом за кордоном)
  • Отримання практичного досвіду в управлінні громадою
  • Активна участь у розвитку громади та підвищенні добробуту громадян

Час проведення: 15.00 – 17.00

Місце проведення: вул. Січових Стрільців, 19, 205ауд. (факультет міжнародних відносин)

 

Запрошуємо усіх бажаючих до обговорення!