Круглий стіл, присвячений міжнародним програмам «Горизонт 2020» та «Ерасмус+»

21 листопада 2018 року на факультеті управління фінансами та бізнесу Львівського національного університету імені Івана Франка відбувся круглий стіл, присвячений міжнародним програмам з фінансування наукових, інноваційних та освітніх проектів «Горизонт 2020» та «Ерасмус+». Представники Національного контактного пункту та Відділу міжнародних зв’язків Університету зустрілися з адміністрацією, викладачами та науковцями факультету для обговорення можливостей та перспектив участі в проектах.

Основну увагу було зосереджено та тематичних напрямах програми «Горизонт 2020» Майбутні і нові технології та Інклюзивні, інноваційні та розумні суспільства, якими опікується Університет, а також актуальних конкурсах КА 2 програми «Ерасмус+». Крім того, обговорили загальний алгоритм участі в програмах, способи пошуку партнерів, форми проектних заявок, терміни подачі тощо.

Присутні поділилися власним досвідом отримання міжнародних грантів та зійшлися на думці, що сьогодні є вкрай важливим працювати над реалізацією міжнародних проектів, що безумовно сприятиме зростанню якості наукових досліджень та освіти в Україні.