Львівський національний університет імені Івана Франка
Інститут післядипломної освіти та доуніверситетської підготовки
Центр неперервної освіти
Суботня школа для дорослих «Тренерська майстерня»

• Маєш диплом бакалавра і бажаєш змінити фах?
  • Спробуй підготуватися до фахових вступних іспитів у магістратуру “Разом із Університетом”!
  • Пропонуємо модульні навчальні курси підготовки до вступу на ОКР Магістр за спеціальністю 053 Психологія

Умови навчання:

Курс підготовки до вступу у магістратуру за фахом “Психологія” складається з 4 модулів по 64 академічні години кожен.

Термін навчання – листопад 2017 року – червень 2018 року.

Модульні сесії:

І модуль (листопад-грудень 2017 року) включає в себе розгляд основних питань з предметів: «Загальна психологія», «Історія психології», «Диференційна психологія», «Експериментальна психологія», «Практикум з психології».

ІІ модуль (лютий 2018 року)включає в себе розгляд основних питань з предметів: «Психодіагностика», «Основи психологічної практики», «Вікова психологія». «Педагогічна психологія», «Методика викладання психології», «Статистичні методи у психології».

ІІІ модуль (квітень-травень 2018 року) – включає в себе розгляд основних питань з предметів: «Соціальна психологія», «Політична психологія», «Психологія управління», «Психологія конфлікту», «Психологія сім’ї», «Психологія праці», «Інженерна психологія».

ІV модуль (червень 2018 року) – включає в себе розгляд основних питань з предметів: «Психофізіологія», «Психіатрія», «Нейропсихологія», «Патопсихологія», «Клінічна психологія».

Заняття під час модульних сесій відбуваються щосуботи та щонеділі з 10.10 до 16.25 (8 академічних годин). Початок навчання – 25 листопада.

Вартість навчання становить 4 800 грн.

Мінімальна кількість осіб в групі – 12.

Для участі у Суботній школі «Тренерська майстерня» і формування груп необхідно до 20.11.2017 р. надіслати на електронну пошту cno-ipodp@ukr.net анкету учасника, у якій зазначити: 1) курси для вступу у магістратуру; 2) прізвище, ім’я по батькові; 3) рік народження;  4) місце праці або навчання; 5) диплом про освіту (бакалавра, магістра, спеціаліста), фах; 6) контактний телефон;  7) електронну адресу.

За довідками звертатися за адресою:

вул. Січових Стрільців, 16, кім.103 (Центр неперервної освіти),

тел. (032) 239-44-89; 0677059962.