Львівський університет потрапив у один з найпопулярніших світових рейтингів

The Times Higher Education World University Rankings — щорічне видання університетських рейтингів за версією журналу Times Higher Education. Уперше рейтинг опублікували у 2004 році, а щорічна публікація результатів розпочалася з 2010 року.

Цього року у цей рейтинг увійшло лише 4 українських ЗВО, це на 1 менше у порівнянні з минулорічними даними.

Місце у цьому рейтингу приносить університетам ряд переваг, зокрема, закріплених документами Міністерства освіти та науки. До прикладу, університети, які потрапили у The Times Higher Education World University Ranking отримують додатковий коефіцієнт при визначенні обсягу державного замовлення.При укладанні цьогорічного рейтингу до уваги бралися:

• Викладання (середовище навчання): репутація, співвідношення персоналу зі студентами, співвідношення докторів з бакалаврами, співвідношення докторів наук з академічним персоналом, дохід;
  • Дослідження (обсяг, дохід та репутація): опитування репутації, дохід від досліджень, дослідницька продуктивність;
  • Цитування (дослідницький вплив): досліджує роль університетів у поширенні нових знань та ідей;
  • Міжнародна перспектива (співробітники, студенти, дослідники): частка міжнародних студентів, частка міжнародного персоналу, міжнародна співпраця.