Львівський університет відвідав Президент України Петро Порошенко

19 вересня 2018 року Львівський національний університет імені Івана Франка відвідав Президент України Петро Порошенко. В Університеті Петро Олексійович побував в Актовій залі на презентації книжки «Діялог лікує рани», де мав нагоду звернутися до усіх учасників заходу.

Зокрема, Президент наголосив, що перебування в ЛНУ ім. Івана Франка завжди залишає у нього лише позитивні враження. «Я завжди з великою приємністю відвідую цей університет і цю залу. Тут просто фантастична атмосфера», – зазначив Петро Порошенко перед тим, як звернутися до Блаженнішого Святослава та інших учасників презентації.

Додамо також, що в рамках перебування в Університеті Петро Порошенко поспілкувався з Ректором Володимиром Мельником. Під час нетривалої розмови Президент і Ректор обмінялися думками щодо останніх тенденцій розвитку освітнього середовища України.