Львівський національний університет імені Івана Франка та Львівський національний літературно-меморіальний музей Івана Франка уклали угоду про співпрацю

9 жовтня 2019 року Ректор Львівського національного університету імені Івана Франка, член-кореспондент НАН України, професор Володимир Мельник та директор Львівського національного літературно-меморіального музею Івана Франка Богдан Тихолоз підписали угоду про співпрацю між установами.

Документ передбачає спільну діяльність, спрямовану на всебічне дослідження та популяризацію життя і творчої спадщини Івана Франка. Зокрема, у ключових пунктах угоди йдеться про взаємодію між установами в царині культури та освіти, про науково-дослідну та видавничу діяльність, спрямовану на наукове осмислення та широке представлення у публічній сфері України та світу творчості Івана Франка, його життєвого шляху та засадничих ідей.

Ректор Львівського університету Володимир Мельник під час урочистого підписання угоди подякував усім працівникам музею за популяризацію постаті Івана Франка, а також за бажання співпрацювати з Університетом. «Дякую кожному з вас за те, що ми сьогодні разом і маємо можливість у товариській атмосфері формалізовувати нашу багатолітню співпрацю. Сьогоднішня угода – знак того, що ми повинні і надалі шукати усіх можливостей, щоб взаємодію між нашим Університетом і Музеєм Франка ще більше інтенсифікувати на користь всього українського суспільства», – зазначив Володимир Мельник.

Директор Львівського національного літературно-меморіального музею Івана Франка Богдан Тихолоз відзначив спільність принципів та ідей, на яких ґрунтується діяльність Львівського університету і «Дому Франка»: «Ми перебуваємо в одному культурному просторі і робимо одну велику справу.  Переконаний, що уже скоро наша спільна діяльність матиме вагомі результати».

Додамо також, що представники Університету мали нагоду ознайомитися із багатою експозицією Львівського національного літературно-меморіального музею Івана Франка й у невимушеній атмосфері детальніше обговорити майбутні спільні проекти.