Львівський університет і Червоноградський навчально-виховний комплекс поглиблюють співпрацю

Під час візиту делегації Червоноградського НВК №13 до Львівського національного університету імені Івана Франка 26 грудня 2018 року Ректор Університету, член-кореспондент НАН України, професор Володимир Мельник і директор навчально-виховного комплексу Ірина Катарина підписали угоду про співпрацю між освітніми установами.

Згідно із текстом угоди Університет сприятиме організації екскурсій, зустрічей учнів із представниками навчальних підрозділів ЛНУ ім. Івана Франка з метою профорієнтації, читання циклу лекцій, проведення лабораторних занять тощо. Окрім того, Львівський університет забезпечуватиме науковий супровід конференцій школярів, конкурсів, турнірів, надаватиме методичну допомогу вчителям щодо розробки навчальних планів, програм і спецкурсів з профільних дисциплін, а також створюватиме можливості для стажування вчителів.

Також угода передбачає, що навчально-виховний комплекс забезпечуватиме учням поглиблене вивчення профільних дисциплін, сприятиме апробації нових програм і підручників, запропонованих кафедрами Університету та інше. Також Червоноградський НВК №13 створюватиме належні умови для студентів Університету під час проходження навчально-педагогічної та інших видів практики на базі навчального закладу.

Під час урочистого підписання угоди сторони висловили сподівання на подальше поглиблення співпраці обох навчальних закладів. Зокрема, Ректор Володимир Мельник зазначив, що взаємодія освітніх установ є корисною і для вчителів та школярів, і для студентів та викладачів, адже вона дозволяє краще розуміти головні виклики українського освітнього середовища й успішно реалізовувати спільні проекти та ініціативи.

Світлини: Олег Вівчарик Більше фото