Львівський університет поглиблює співпрацю з угорськими закладами вищої освіти

22 березня 2019 року Львівський національний університет імені Івана Франка відвідала делегація закладів вищої освіти Угорщини. Під час перебування в Університеті представники угорських закладів вищої освіти зустрілися із проректором з науково-педагогічної роботи та міжнародної співпраці Марією Зубрицькою та керівником Міжнародного відділу Любов’ю Чапляк. До складу угорської делегації увійшли: аташе із зовнішньоекономічних питань Генерального консульства Угорщини у м. Ужгород. Беата Мюль; представник Громадського фонду «Tempus» Евелін Баріз; референт з міжнародних питань відділу міжнародних зв’язків Реформатського університету ім. Каролі Гашпара Оршоля Ковач, старший викладач факультету сучасної філології та природничих наук Університету Паннон др. Сільвія Батьі, заступник директора дирекції з міжнародних питань та зв’язків Наукового університету міста Печ Петер Арваі.

Під час зустрічі сторони обговорили питання налагодження інтенсивної  співпраці через підписання угод у рамках програми «Еразмус+», а також перспективу підготовки спільних проектів за підтримки Вишеградського фонду.

Окрім того, представники угорських закладів вищої освіти провели  зустріч-презентацію освітніх програм і проектів на факультеті міжнародних відносин Львівського університету.