Леонід Зашкільняк – лауреат Державної премії України в галузі науки і техніки

Президент України Петро Порошенко відзначив Державною премією в галузі науки і техніки завідувача кафедри історії Центральної та Східної Європи Львівського національного університету імені Івана Франка, професора Леоніда Зашкільняка.

Відповідно до Указу Президента №101/2017, Державної премії Леонід Опанасович удостоєний за працю над «Енциклопедією історії України» (у 10 томах).

Зазначимо, що метою «Енциклопедії історії України» є створення універсального фахового словникового компендіуму соціогуманітарних знань з історії України від найдавніших часів до сучасності. 10 томів енциклопедії містять понад 11 тисяч словникових гасел, 7,7 тис. ілюстрацій, 500 карт.

Щиро вітаємо Леоніда Опанасовича Зашкільняка із визнанням його праці і бажаємо творчого многоліття і нових наукових звершень!