До уваги студентів

Львівського національного університету

імені Івана Франка!

Програма «Leopolis for Future» розпочинає набір студентів 1-3 курсів та магістрантів (термін навчання в магістратуріне менш, ніж 1,5 року) для проходження місячного професійного стажування в польських фірмах та установах.

Інформацію про програму можна знайти за наступним посиланням:

Також просимо ознайомитись із переліком приймаючих установ, інституцій та корпорацій.

Етапи відбору:

16 – 27 лютого 2015р. – Прийом документів (Відділ міжнародних зв’язків, кімната №209).

Документи, необхідні для участі у конкурсі, просимо подавати англійською мовою:

– резюме;

– мотиваційний лист;

– згода на обробку персональних даних (STATEMENT of the consent to the processing of personal data for recruitment purposes)

2 –13 березня 2015р. – Відбір учасників представниками програми «Leopolis for Future».

16 березня 2015р. – Фонд  «Leopolis for Future» надсилає список студентів, які надалі проходитимуть співбесіду у Генеральному Консульстві Республіки Польща у Львові.

26 – 27 березня 2015р. – Проведення співбесід у Генеральному Консульстві Республіки Польща у Львові:

26 березня: 12.00-17.00

27 березня: 10.00-14.00