Літня мовна школа з вивчення англійської мови «Разом із Університетом» підготувала другий випуск учасників

«Сьогодні майже 30 осіб – школярів і дорослих – отримують сертифікати про участь у Літній мовній школі з вивчення англійської мови у виші, який навчав студентів із 1661 року, коли ще навіть не існувало Сполучених Штатів Америки», – підкреслив, звертаючись до присутніх, завідувач кафедри європейського права факультету міжнародних відносин, професор Михайло Микієвич під час церемонії вручення сертифікатів слухачам про участь у Літній мовній школі «Разом із Університетом», яка відбулася 15 липня 2016 року в Дзеркальній залі Львівського університету.

«Цей документ є свідченням того, що ви здобули нові знання, навички та з користю провели час. Те, про що ви дізналися під час занять у літній школі, стане вам у нагоді як у професійній діяльності, так і в житті», – висловив сподівання професор.

Михайло Миколайович також закликав школярів старших класів задуматися над вибором свого майбутнього факу і додав, що Львівський університет завжди відчинений для абітурієнтів, які матимуть можливість здобути якісні знання європейського рівня.

«Сьогодні Україна як ніколи відчуває потребу у висококваліфікованих фахівцях із різних галузей суспільного життя. Тож Львівський національний університет імені Івана Франка дає випускникам шкіл можливість обрати професію «на свій смак» – хімія, біологія, іноземні мови, міжнародні відносини, право й інші спеціальності. Двері нашого Університету відкриті перед вами. Ми вас чекаємо!» – запевнив Михайло Микієвич.

Зазначимо, що Інститут післядипломної освіти та доуніверситетської підготовки Львівського національного університету імені Івана Франка вже вдруге цьогоріч організував двотижневі курси з вивчення англійської мови під назвою «Разом із Університетом».

«Особливістю другого набору учасників стало те, що цього разу їх відвідували як школярі (1-2, 9-10 клас), так і дорослі. Навчальна програма для дорослих «English speaking Club» передбачала обговорення тематичні обговорення, як от: «Психологічний портрет», «Відпочинок і подорожі», «Чоловік і жінка», «Одяг і мода» тощо. Рівень знань з англійської мови у дорослих був А2, завдяки чому вони були активними учасниками занять. Натомість, програма для дітей під назвою «English Children’s Club» передбачала заняття у формі гри, що базується на прикладах із різних життєвих ситуацій, практики сприйняття «мови на слух» та «спонтанного» спілкування», – розповіла про деталі навчання в Літній мовній школі методист Центру неперервної освіти Інституту післядипломної освіти та доуніверситетської підготовки Оксана Равлик.

Додамо, що перший набір учасників на курси з вивчення англійської мови тривав упродовж 6-17 червня й у них взяли участь 58 школярів різних вікових груп.