ЛНУ ім. Івана Франка та Університет м. Орду (Туреччина) започатковують академічну співпрацю

16 листопада 2017 року відбулася зустріч Ректора Львівського національного університету імені Івана Франка, професора Володимира Мельника з делегацією Університету м. Орду (Туреччина) на чолі з ректором Тариком Ярилгачем. Участь у зустрічі також взяла проректор з науково-педагогічної роботи і міжнародної співпраці Марія Зубрицька.

Під час зустрічі сторони підписали протокол про співпрацю між ЛНУ ім. Івана Франка та університетом м. Орду в рамах програми академічного обміну студентами та викладачами Мевлана. Також представники університетів домовилися підписати Меморандум про співпрацю в рамках програми Еразмус+, а у травні наступного року укласти рамкову угоду про співпрацю.