Львів-Вюрцбург: наукова співпраця триває

12 березня 2018 року Ректор Львівського національного університету імені Івана Франка, професор Володимир Мельник зустрівся із президентом Вюрцбурзького університету Юліуса Максиміліана, професором Альфредом Форхелем. Під час зустрічі, на якій також були присутні проректор з наукової роботи Роман Гладишевський, проректор з науково-педагогічної роботи та міжнародної співпраці Марія Зубрицька і декан факультету іноземних мов Володимир Сулим, йшлося про вектори співпраці, спрямовані на розвиток спільних наукових досліджень та проектів.

А відтак, сторони підписали угоду, яка передбачає поглиблення  наукової співпраці між Львівським національним університетом імені Івана Франка та Вюрцбурзьким університетом Юліуса Максиміліана. Зазначимо, що тривала спільна діяльність провідних університетів України та Німеччини у реалізації освітніх ініціатив знайшла також відображення у підтримці технічними засобами електронних проектів Львівського університету. З-поміж іншого у документі передбачені головні напрямки співпраці бібліотек обох вищих навчальних закладів, визначені стратегічні кроки у створенні новітніх ресурсів для науки та освіти.

Особливої уваги колеги з Вюрцбурга надають реставраційним проектам Наукової бібліотеки ЛНУ ім. Івана Франка – проект співпраці передбачає фінансову підтримку виконання консерваційно-реставраційних робіт з одною із раритетних пам’яток найдавнішої української книгозбірні.

Ректор Володимир Мельник наголосив, що співпраця між університетами має велике значення для обох вищих навчальних закладів. За словами Володимира Петровича, спільні проекти Львівського та Вюрцбурзького університетів сприяють зближенню України та Німеччини, а також є надзвичайно важливими для працівників ЛНУ ім. Івана Франка, оскільки вони відкривають додаткові можливості для наукових досліджень.