Львівський національний університет імені Івана Франка – один із лідерів ВНЗ України

Сайт Освіта.ua уклав й оприлюднив консолідований рейтинг вищих навчальних закладів України 2017 року, за результатами якого Львівський національний університет імені Івана Франка увійшов до переліку чотирьох найкращих ВНЗ нашої держави.

Консолідований рейтинг вищих навчальних закладів України у 2017 році охоплює 288 навчальних закладів III-IV рівнів акредитації, а також містить 7 підрейтингів ТОП-10: «Кращі класичні університети України», «Кращі приватні ВНЗ», «Кращі київські виші», «Кращі виші регіонів України», «Кращі педагогічні виші», «Кращі медичні університети України», а також кращі навчальні заклади областей України.

Вихідними даними для складання консолідованого рейтингу вищих навчальних закладів України, за інформацією його авторів, стали найбільш авторитетні серед експертів і ЗМІ рейтинги університетів, оприлюднені у 2017 році: «Топ-200 Україна», «Scopus» та «Webometrics», кожен із яких використовує різні критерії оцінювання вищих навчальних закладів.

За результатами рейтингу ЛНУ ім. Івана Франка увійшов у четвірку  найкращих університетів України та є найкращим серед ВНЗ західного регіону нашої держави.

Перша п’ятірка рейтингу виглядає так:

1. Київський національний університет імені Тараса Шевченка .
  2. НТУУ «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського».
  3. Харківський національний університет імені В. Н. Каразіна.
  4. Львівський національний університет імені Івана Франка.
  5. Національний технічний університет «Харківський політехнічний інститут».