Львівський національний університет імені Івана Франка передав ліцеїстам Одеського військово-морського ліцею понад 300 україномовних видань

Понад 300 книг зібрали працівники Львівського національного університету імені Івана Франка та передали ліцеїстам Одеського військово-морського ліцею, які 25 лютого 2016 року з екскурсійним візитом завітали до Університету.

«Ви маєте унікальну можливість більше дізнатися про історію та сучасність одного з найдавніших університетів України та Східної Європи, віднайти для себе щось нове і цікаве», – звернулася з вітальним словом до ліцеїстів Одеського військово-морського ліцею завідувач Студентського відділу Університету Любомира Мандзій.

Любомира Степанівна додала, що за сприяння ректорату Університету, зусиллями працівників кабінету мистецтвознавства, кабінету філософії, кабінету літератури української діаспори ім. Петра Ґоя, а також викладачів кафедри теорії та історії культури й інших кафедр філософського факультету, працівників Видавничого центру було зібрано понад 300 книг і передано ліцею.

«Ми радо даруємо Вам наші найновіші видання. Відтак, бібліотечний фонд Вашого ліцею поповниться новими україномовними книжками, які, на нашу думку, будуть Вам цікавими та корисними», – підкреслила завідувач Студентського відділу.

Ліцеїсти Одеського військово-морського ліцею відвідали Музей історії Університету, де під час екскурсії директор музею Юрій Гудима розповів гостям про цікаві факти з історії Львівського університету.

Окрім того, ліцеїсти взяли участь у презентації збірки поезій «Мамина мудрість» проректора Тернопільського інституту соціальних та інформаційних технологій Любові Шевчук.

Заступник начальника Одеського військово-морського ліцею, капітан ІІ рангу Олег Селезько від імені адміністрації ліцею передав подяку Ректорові Університету, професору Володимирові Мельнику та організаторам за теплий прийом і цікаву й пізнавальну зустріч.

На згадку про перебування у Львівському національному університеті імені Івана Франка ліцеїсти й організатори обмінялися символічними подарунками та зробили пам’ятне фото.

Додамо, що в Одеському військово-морському ліцеї навчаються ліцеїсти, які не зрадили присязі і не залишились в окупованому Севастополі. Серед студентів – більшість дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей із неповних сімей і дітей військовослужбовців, у тому числі й учасників АТО.

Світлини: Олександра Лавриновича Більше фото