Львівський національний університет імені Івана Франка –  серед лідерів ВНЗ України

Сайт Освіта.ua (http://osvita.ua/vnz/rating/25758 ) уклав і оприлюднив консолідований рейтинг вищих навчальних закладів України 2015 року, за результатами якого Львівський національний університет імені Івана Франка увійшов до п’ятірки лідерів.
Консолідований рейтинг вищих навчальних закладів України у 2015 році включає 286 вишів III-IV рівнів акредитації, а також 7 підрейтингів ТОП-10: «Кращі класичні університети України», «Кращі медичні університети України», «Кращі педагогічні університети України», «Кращі приватні університети України», «Кращі університети столиці», а також «Рейтинг ВНЗ за областями» та «Рейтинг ВНЗ за регіонами України».
В якості вихідних даних для складання консолідованого рейтингу вищих навчальних закладів України, використані найбільш авторитетні серед експертів і ЗМІ рейтинги університетів, оприлюднені у 2015 році: «Топ-200 Україна», «Scopus» та «Webometrics», кожен із яких використовує різні критерії оцінювання вищих навчальних закладів.
Консолідований рейтинг підсумовує загальні рейтингові місця навчальних закладів за версією «Топ-200 Україна», «Scopus» та «Webometrics».
ЛНУ ім. Івана Франка ввійшов до трійки кращих класичних університетів України та є найкращим серед ВНЗ Західного регіону.