Хочеш випробувати свою майстерність на швидкий кемпінг, а також спробувати себе в ролі ученого-хіміка, визначити твердість кристалів? Тебе ваблять лазерні шоу, гра світла чи спостереження за Сонцем? А чи ти чув цікаву історію про середньовічну науку? Хотів би себе спробувати в ролі професійного актора?

Усе це і значно більше ти зможеш побачити у Львівському національному університеті імені Івана Франка в рамках акції «Поринь у світ науки», що відбудеться 21 травня 2016 року о 10.30 за адресою: вул. Кирила і Мефодія 6/8.

У науковому заході для школярів «Поринь у світ науки» візьмуть участь представники історичного, хімічного, фізичного, культури і мистецтв, геологічного, географічного факультетів та Астрономічної обсерваторії.

Приходьте, буде цікаво!

2015-10-09-nauka