Львівський та Вюрцбурзький університети поглиблюють академічну співпрацю

29 серпня 2017 року Львівський національний університет імені Івана Франка з робочим візитом відвідав президент Вюрцбурзького університету Юліуса Максиміліана, професор Альфред Форхель.

Під час зустрічі з Ректором,  професором Володимиром Мельником, представниками адміністрації та керівниками структурних підрозділів Університету йшлося про продовження активної співпраці між провідними вищими навчальними закладами України та Німеччина. Зокрема, сторони обговорили проекти угод між університетами, що передбачають можливість використання технічних ресурсів Вюрцбурзького університету для реалізації науково-дослідницьких проектів українських вчених.

Також одним із результатів напрацювання шляхів подальшої співпраці є перспектива створення спільного репозитарію для розміщення рукописних та стародрукованих видань з фондів університетських книгозбірень.

Під час зустрічі Ректор Університету, професор Володимир Мельник подякував президентові Вюрцбурзького університету за плідну співпрацю і технічну допомогу, яку надає один із провідних європейських навчальних закладів ЛНУ ім. Івана Франка.

Професор Альфред Форхель зауважив позитивні зміни, які відбулися у нашій країні упродовж останнього часу й висловив сподівання на подальше поглиблення співпраці Львівського та Вюрцбурзького університетів.