Сайт «Слово і Діло» оприлюднив консолідований рейтинг вищих навчальних закладів, розташованих у містах із населенням до 1 мільйона осіб.

Так, згідно з рейтингом лідером є Львівський національний університет імені Івана Франка, друге місце посів також львівський виш – Національний університет «Львівська політехніка». На третьому місці – Сумський державний університет, на четвертому – Чернівецький національний університет імені Ю. Федьковича. П’ятірку лідерів замикає Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника.

Довідка: узагальнений консолідований рейтинг підсумовує рейтингові місця вишів за версією «Топ-200 Україна» Scopus та Вебометрикс, кожен із яких використовує різні критерії оцінювання ВНЗ.

2016-07-20-rating