Львівський університет спільно з Університетом Фоджа (Італія) розпочав  реалізацію програми студентської мобільності в рамках Еразмус+

Львівський національний університет імені Івана Франка є партнером проекту програми «Еразмус + КА1 — Міжнародна Кредитна Мобільність» з Університетом Фоджа (Італія), який фінансує Європейський Союз та Агенція Еразмус+ в Італії.

З метою детальнішого знайомства з університетом-партнером 5 листопада італійська делегація, до складу якої ввійшли керівник Департаменту з міжнародного співробітництва та досліджень Джованні Ловалло, проректор з питань міжнародної студентської мобільності Кяра Порро, працівники офісу Еразмус+ Університету Фоджа Джанін Лаверс і Джуліо Еспозіто, відвідала Львівський університет, де відбулась робоча зустріч учасників делегації з проректором із науково-педагогічної роботи та міжнародної співпраці Марією Зубрицькою.

Під час діалогу сторони окреслили перспективи майбутньої співпраці й обговорили питання академічних обмінів і студентської мобільності в рамках реалізації програми Еразмус+.

Зокрема, згідно з умовами програми, яка передбачає обмін студентами та викладачами між Львівським національним університетом імені Івана Франка та Університетом Фоджа, уже в наступному семестрі 2015\2016 н.р. за результатами конкурсного відбору найкращі студенти нашого Університету матимуть можливість навчатися протягом семестру в італійському університеті.

Нагадаємо, що Виконавче агентство з питань освіти, аудіовізуальних засобів і культури (ЕАСЕА) та Національні агенства Еразмус+ країн-членів програми оголосили результати конкурсів 2015 року за напрямом «Програми Еразмус+ КА1 – навчальна мобільність».

За результатами конкурсу з навчальної кредитної мобільності 8 Національних агентств Еразмус+ країн-членів Програми ЄС Еразмус+ (Естонія, Іспанія, Італія, Литва, Латвія, Нідерланди, Німеччина, Польща, Туреччина, Чехія) підтримали 16 проектів для організації кредитної мобільності у співпраці зі Львівським національним університетом імені Івана Франка.