Львівський університет та Інститут хімічної фізики твердого тіла Макса Планка продовжують плідну співпрацю

Відбулась робоча зустріч директора Інституту хімічної фізики твердого тіла Макса Планка (м. Дрезден, Німеччина) Юрія Гриня та керівництва Університетуректора Львівського університету Володимира Мельника, проректора з наукової роботи Романа Гладишевського, на котрій визначили подальші плани співпраці. На сьогодні, науковці обох інституцій проводять спільні дослідження в галузі кристалохімії інтерметалічних сполук, обмін досвідом, готують спільні публікації. Однією із пріоритетних тем для дослідження є робота присвячена синтезу нових сполук, визначення їхньої кристалічної структури, дослідження фізичних властивостей та рекомендацій щодо потенційного застосування. В рамках співпраці розроблено фахове програмне забезпечення для розрахунку електронної густини на основі експериментальних рентгенівських дифракційних даних. Вагомого значення має спільне керівництво науковців Львівського університету та Інституту над дисертаційною роботою, захист котрої заплановано на кінець року.