Львівський університет увійшов у десятку рейтингу «Топ-200 Україна»

Львівський національний університет імені Івана Франка посів дев’яту сходинку в рейтингу «Топ-200 Україна», який формується на основі показників оцінки якості науково-педагогічного потенціалу та якості навчання, міжнародного визнання й оцінки інтегрального показника діяльності вищих навчальних закладів.

Про це повідомляє портал Освіта.ua.

У 2016 році одноосібним лідером рейтингу став Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут», який, зокрема, суттєво випередив інші ВНЗ за критерієм «Інноваційна діяльність університетів». За словами керівника проекту «ТОП-200 Україна» Олесі Линовицької, протягом останнього року в інноваційній екосистемі КПІ «Sikorsky Challenge» було створено понад 40 стартапів, 29 із них отримали інвестиції від приватних венчурних фондів і високотехнологічних компаній загальним обсягом 573 млн. грн.

Друге місце в рейтингу посів Київський національний університет імені Тараса Шевченка, а третє – Харківський національний університет ім. В.Н. Каразіна.

Зазначимо, що цьогоріч рейтинг «Топ-200 Україна» відзначає свій перший ювілей — 10 років. Стартувавши у 2006 році, проект «Топ-200 Україна» став першим і залишається на сьогодні єдиним акредитованим Міжнародною Експертною Групою по Ранжуванню (IREG) академічним рейтингом в Україні, відмінною рисою якого є спроба порівняти між собою університети різних типів на основі застосування до них універсальної системи критеріїв.