У новому навчальному році відкриє двері ще один гуртожиток нашого університету, що знаходиться на вул. Пасічній, 62. Протягом 2017-2018 років  тривала кампанія по реконструкції санаторію-профілакторію у новий студентський гуртожиток. Для цього було залучено фінансові ресурси університету та благодійників, які підтримали розбудову студентського кампусу на Першому аукціоні Франкового університету. Спільними зусиллями вдалося забезпечити 220 студентів комфортабельними умовами проживання.

Студентський гуртожиток повністю реконструйовано, 110 житлових кімнат облаштовано новими меблями. Усі 110 кімнат об’єднані у блочну систему, кожен блок складається з  2 або 3 кімнат зі спільним санвузлом і душовими кабінами.

Кошти від благодійного аукціону були спрямовані на дизайнерське оформлення та облаштування 5 кухонь меблями, які знаходяться на стадії укомплектування. Також цими силами вдалось облаштувати на 5 поверхах зони для відпочинку студентів.Силами університету у кухні проведено необхідні комунікації та встановлено нові електричні плити та умивальники.

Також у гуртожитку створені умови для людей з обмеженими можливостями, є ліфт та пандус. На першому поверсі знаходяться приміщення адміністрації, кімнати для прання та камери схову.

Цей гуртожиток є унікальним серед інших ЛНУ ім. І. Франка через свою структуру (на 4-6 людей – 1 санвузол), а також через індивідуальний тепловий пункт, завдяки якому гуртожиток завжди забезпечений гарячою водою. На першому поверсі гуртожитку облаштовано громадський пункт харчування на 50 осіб, який  функціонуватиме не лише для жителів даного гуртожитку, а буде відкритим для всіх мешканців студентського студентів університету.