Львівський університет вимагає свободу українським політичним бранцям у Росії

13 червня 2018 року на фасаді головного корпусу Львівського національного університету імені Івана Франка розмістили банер з вимогою надати свободу Олегові Сенцову й іншим українським політичним бранцям Росії.

Банер розмістили над головним входом до Університету.

Нагадаємо, що українського кінорежисера Олега Сенцова російські силові структури затримали 10 травня 2014 року в Сімферополі. 25 серпня 2015 за звинуваченням у тероризмі його засудили до 20 років позбавлення волі з відбуванням покарання у колонії суворого режиму.

14 травня 2018 року в російській колонії в Лабитнангі Олег Сенцов оголосив голодування. Єдина вимога для припинення голодування Сенцова – звільнення всіх українських політв’язнів.

Загалом зараз у Росії та в окупованому Криму в неволі утримують понад 70 українських політичних в’язнів, більше 40 наших співгромадян у Росії та Криму – перебувають під слідством силових структур країни-агресора.