Магістр факультету міжнародних відносин Ольга Романишин – чемпіонка Кубку України з тенісу

Упродовж 8-16 жовтня 2016 року у Святопетрівську проходив Кубок України, у якому взяли участь понад 100 учасників з усіх областей України.

Студентка ІІ курсу магістратури факультету міжнародних відносин Львівського національного університету імені  Івана Франка (спеціальність – міжнародне право) Ольга Романишин спільно з Мариною Колб, студенткою ІV курсу Львівського державного університету фізичної культури, виборола перемогу, ставши чемпіонкою Кубку України серед дорослих у парному розряді, і виконала норматив майстра спорту України. У фінальному поєдинку за чемпіонський титул дівчата змагались із Катериною Поповою та Алісою Савіною з Донецька.

«Перемога в Кубку України подарувала мені натхнення та зміцнила мою віру в майбутніх досягненнях, додала впевненості», – ділиться чемпіонка.

Додамо, що в минулому Ольга Романишин неодноразово брала участь у національних і міжнародних змаганнях, впевнено прямуючи до перемоги. Однак виснажливі тренування та часті змагання позначились на здоров’ї спортсменки. Вона мала затяжні перерви через травми, у тому числі перенесла операцію на коліно.

Довідка: Ольга Романишин – член збірної України (у команді вікової категорії до 14 років), чемпіон України до 14 років в парному розряді і третій призер в одиночному, фіналіст Чемпіонату України в парному розряді до 16 років та третій призер до 18 років; призер багатьох міжнародних турнірів серед юніорів (у вікових категоріях до 14-ти, до 16-ти, до 18-ти років) та учасник змагань серед жінок.