Магістрам кафедри туризму географічного факультету вручили дипломи

Випускники кафедри туризму географічного факультету Львівського національного університету імені Івана Франка отримали дипломи освітньо-кваліфікаційного рівня «магістр» під час урочистостей, що відбулись 12 лютого 2016 року в Актовій залі Університету.

Нову групу магістрів-випускників, готових віддати свої сили на розвиток України, привітав декан факультету Володимир Біланюк. «П’ять з половиною років тому у Львівському будинку органної та камерної музики ви, першокурсники, переступили поріг географічного факультету. Минув час, змінився світ і змінились ви, – пригадав декан першу зустріч із теперішніми випускниками. – Висловлюю вам вдячність за сумлінне навчання й активну громадянську позицію, завдяки якій ви творили історію кафедри, факультету й Університету. А тим, хто брав участь у Революції Гідності, за те, що творили історію нашої держави».

Володимир Біланюк відзначив, що студенти кафедри туризму завершили навчання в Університеті у ювілейний для України рік, адже 2016 – рік 160-ліття від дня народження патрона вишу Івана Франка та 150-ліття від дня народження Михайла Грушевського.

Декан географічного факультету закликав випускників завжди пам’ятати Героя Небесної сотні Ігоря Костенка – студента кафедри туризму географічного факультету, а також студентів заочного відділення, які сьогодні захищають мир і спокій у зоні АТО.

До привітань долучилася й завідувач кафедри туризму, доктор економічних наук, професор Марта Мальська. Марта Пилипівна закликала магістрів і через покоління продовжувати навчання на факультеті та «впевнено мандрувати дорогою шалено красивого життя».

«Професія, яку ви здобули на кафедрі туризму географічного факультету Львівського університету, – надзвичайно цікава і перспективна. Тож лише від вас залежить, як ви використаєте свої знання в майбутньому дорослому житті і яку дорогу оберете. А відтак, будьте доброзичливими, даруйте людям посмішки та радість», – привітав випускників доцент кафедри туризму, кандидат географічних наук Дмитро Каднічанський.