Механіко-математичний факультет зібрав мільйон на допомогу армії

2014 рік був непростим періодом в історії Української держави: випробування і звитяги, перемоги і втрати, яких неможливо повернути, війна і непростий процес формування справжньої нації зі справжнім суспільством.

Цей рік змусив багатьох змінити себе і власні життєві пріоритети. Механіко-математичний факультет нашого Університету став яскравим прикладом того, як українці змогли переорієнтувати своє життя заради Батьківщини, Правди, Справедливості і Свободи. З цією метою на факультеті організували акцію «Мехмат іде на війну». Викладачі, аспіранти і студенти факультету всіма можливими способами долучилися до оборони української незалежності: хтось бере безпосередню участь у війні на сході нашої країни, хтось допомагав фінансово…

До закінчення 2014 року спільними зусиллями їм вдалося зібрати перший мільйон гривень на допомогу військовим у зоні АТО. «Гроші нам передавали і переказували різними способами: готівка «в руки», поповнення наших карток через систему «Приват24» і термінали, перекази з інших банків України та світу, перекази через Western Union, MoneyGram, Unisrteam, а також на наш електронний рахунок Paypal», – розповідає координатор ініціативи Юрій Головатий.

Як результат, ініціативній групі механіко-математичного факультету університету вдалося зібрати 506 725 гривень, 11 475 євро, 16 066 доларів США, 120 канадських доларів, 200 швейцарських франків, 1 701 фунтів стерлінгів, 1 000 норвезьких крон, 900 польських злотих і 4 000 російських рублів. Якщо сукупну суму конвертувати у гривні, то вийде 1 056 738 гривень. «Жодна копійка жертводавців не пропала намарно і була ефективно реалізована», – зазначають організатори акції, висловлюючи вдячність за допомогу і довіру.