Мер Львова відзначив подяками викладачів і студентів Університету за внесок у розвиток громади міста

З нагоди Дня Університету міський голова Львова Андрій Садовий від імені громади міста вручив подяки викладачам і студентам.

Подякою від імені громади м. Львова Андрій Садовий нагородив студентку філософського факультету Василину Кириченко, студентку юридичного факультету Наталію Буксу, професора кафедри неорганічної хімії Василя Матвійчука, в.о. декана факультету педагогічної освіти Зоряну Ленів, головного інженера Університету Петра Павлентія.

Вручення відзнак відбулось під час урочистої Вченої ради Університету, яка відбулась 12 жовтня.

Андрій Садовий також подарував копію автентичного «Букваря» Івана Федорова Ректорові Університету Володимирові Мельнику.

«Не можна уявити наше місто без Львівського університету. Без університету – немає міста», – наголосив Андрій Садовий.

Садовий зазначив, що в Університет подарував Львову та Україні сотні, тисячі талановитих мислителів.

«Маю велику надію, що наші університети, й Львівський національний університет імені Івана Франка зокрема, ввійдуть до 100 найкращих університетів світу. Адже мудрий університет – мудрий Львів, мудрий Львів – мудра Україна», – висловив сподівання Андрій Іванович.

Нагадаємо, 11 жовтня Львівський національний університет імені Івана Франка відзначає День народження.