Згідно з Протоколом про співробітництво та обмін між Міністерствами освіти та науки Республіки Болгарія та України Міністерство Болгарії виділяє 5 місць для студентів і викладачів болгаристів та славістів  для участі в щорічному літньому семінарі з болгарської мови, літератури та культури.

Семінар проходитиме у Великотирновському університеті ім.. Св. Кирила та Мефодія (2 місця) та Софійському університеті ім. Климента Охридського (3 місця).

Зауважимо, що болгарська сторона забезпечує учасників безкоштовним обслуговуванням, а саме: харчуванням, проживанням, навчальною та культурною програмами. Транспортні витрати, а також медичне страхування – за рахунок учасників.

Усіх зацікавлених просимо до 13 червня 2016 року надіслати в паперовій формі на адресу управління міжнародного співробітництва та європейської інтеграції МОН України необхідні документи:  заповнену анкету, резюме, лист-рекомендацію та мотиваційний лист.

За інформацією МОН України