Міністерство освіти і науки України назвало найпопулярніші університети відповідно до кількості поданих заяв

Вчора завершився процес подання документів до вишів, далі буде відбуватись другий етап вступної кампанії – розподіл абітурієнтів.

Про це сьогодні розповіла перший заступник Міністра освіти і науки України Інни Совсун під час прес-конференції на тему «Вступна кампанія. Етап 2 – Зарахування».

Цього року до ВНЗ України подали документи на вступ усього 584 тис. осіб. З них на бакалавра – 218 тис. осіб. Загальна кількість поданих заяв складає 2 млн 11 тис., це більше ніж минулого року (1 млн 800 тис.). В електронному вигляді подано 1 млн 266 тис. заяв.

Відповідно до кількості поданих заяв у цьому році найпопулярнішими університетами є:

1. КНУ імені Тараса Шевченка,
  2. ЛНУ імені Івана Франка,
  3. НУ “Львівська політехніка”,
  4. НТУУ “КПІ”,
  5. КНТЕУ,
  6. НАУ,
  7. ДНУ імені Олеся Гончара,
  8. ЧНУ Юрія Федьковича,
  9. ХНУ імені В.Н. Каразіна,
  10. КНЕУ.

Джерело: Інформаційно-аналітичний портал «Вища освіта»