2016-07-04-summer_schoolЗапрошуємо активну молодь, яка прагне продемонструвати власні лідерські навички, та всіх зацікавлених взяти участь у Міжнародній літній школі «Львівська академія лідерства 2016», яка розпочне свою діяльність 7 серпня і триватиме впродовж двох тижнів – до 20 серпня 2016 року.

Міжнародні експерти й професори з України, Словаччини та Сполучених Штатів Америки викладатимуть академічні курси, зокрема управління конфліктом, вільної ринкової економічної теорії, демократії перехідного періоду, управління та культури в ХХІ столітті, ролі засобів масової інформації (традиційних і соціальних) в зонах конфліктів.

Академічна частина літньої школи буде збалансованою і міститиме теоретичні й практичні заняття. Окрім того, Львівська академія лідерства організовує гостьові лекції, відокремлені від академічних курсів.

У програмі Міжнародної літньої школи передбачено екскурсії Львовом і поїздку в Карпати.

Детальніше про роботу школи, академічні курси, лекторів і необхідні умови участі у Львівській академії лідерства можна ознайомитись тут.